SLUŽBY

V našej ponuke nájdete viacero služieb, ktoré súvisia s našim sortimentom. Všetky činnosti vykonávame na vysoko odbornej a profesionálnej úrovni s technicky vyškolenými pracovníkmi.

Odborná prax a dlhoročné skúsenosti sú preto zárukou kvality na všetky služby, ktoré nájdete v našej ponuke.

Budeme radi, ak nás kontaktujete.

Kontaktujte nás

Máte záujem o naše služby? Potrebujete poradiť? Kontaktujte nás.

  Delenie materiálov

  Naša spoločnosť ponúka možnosť delenia polotovarov technických plastov aj ostatných ponúkaných materiálov na mieru podľa požiadavky zákazníka.

  Týmto odpadá nutnosť nákupu celých výrobných formátov a problém s nepotrebnými prebytkami nevyužitého materiálu.

  Nadelený materiál je dodávaný presne podľa požiadavky zákazníka alebo podľa dohody a to všeobecne s plusovou toleranciou rezu cca +0,10 / +2,00 mm.

  Výroba

  Ponúkame dodávky už hotových dielov (obrobkov) vyrobených priamo na zákazku na základe dodanej výkresovej dokumentácie zákazníkom.

  Sme schopní ponúknuť služby ako sú CNC obrábanie, sústruženie, vŕtanie, ohýbanie, vysekávanie, gravírovanie, rezanie vodným lúčom, laserom, plotrom, 3D tlač atypických dielov alebo tiež zváranie plastov.

  Technické poradenstvo

  Neoddeliteľnou súčasťou nami ponúkaných služieb je tiež technické poradenstvo najmä v oblasti technických plastov, kedy sme schopní vám poradiť s voľbou najvhodnejšieho materiálu pre danú aplikáciu a to na základe individuálnych prevádzkových podmienok.

  Zaistenie dopravy tovaru

  Objednaný tovar zasielame denne prostredníctvom prepravných spoločností priamo k Vám, prípadne na akúkoľvek inú Vami uvedenú adresu v SR (alebo v EÚ). Názov dopravcu, dátum odoslania zásielky a číslo zásielky sú vždy uvedené vo faktúre.

  V prípade potreby je možné si objednaný tovar vyzdvihnúť osobne, alebo dohodnúť individuálne vyzdvihnutie kuriérom prípadne Vami objednanou prepravnou spoločnosťou.

  Potrebujete poradiť?

  Náš tím odborníkov je nonstop k dispozícii a rád poradí v prípade akýchkoľvek otázok.

  Z našich referencií

  Čo o nás povedali naši zákazníci

  S prístupom spoločnosti som veľmi spokojný. Podľa našej náročnej projektovej dokumentácie dokázali vyrobiť všetky výrobky perfektne a dodanie bolo dokonca pred stanoveným termínom.

  Ján Novák

  Ochota. Som spokojný

  Róbert Sedláček

  Prihláste sa na odber newslettera

   (Vaše osobné údaje s nikým nezdieľame. Sú použité len čisto na naše marketingové účely)